Mgr. Michala Krejčová

psychoterapeutka

individuální terapie (s dospělými, dětmi zhruba od 12 let, dospívajícími) 

párová terapie, rodinná terapie

krizová intervence

terapeutické, sociální a sociálně právní poradenství

ONLINE-terapie, poradenství

Nabízím pomoc klientům, kteří chtějí změnu, chtějí se zaměřit na osobní rozvoj, vztahy, svou situaci, zvládání těžké situace (rozvod, úmrtí, ztráta, nemoc, změna …) atp.

Nejčastější témata, která s klienty řeším jsou problémy ve vztazích, stres, sebevědomí, potíže v komunikaci s okolím, úzkosti a obavy, zpracování negativních až traumatických zážitků.

Psychoterapii vnímám jako společnou cestu, kde je mou hlavní činností být na této cestě dobrým průvodcem. Důležité je pro mne vytvoření bezpečného prostoru, kde je možné mluvit o čemkoli a kde můžete lépe porozumět sobě i ostatním, najít možnosti řešení svých potíží a v neposlední řadě se vyrovnat s těžkostmi, které jste na své cestě potkali.

Při práci vycházím z toho, že každý je jedinečný a na nejlepší řešení svých potíží může přijít sám. A já jsem připravena mu v tom maximálně pomoci. Nedávám tedy žádné univerzální rady, naopak se snažím v při naší spolupráci najít řešení „šité na míru“.

Mým hlavním nástrojem je rozhovor, dále však mohu využít práci s terapeutickými kartami, pískovištěm a další.

 

Při psychoterapii využívám hlavně narativní přístup a na řešení orientovaný přístup.

Jak pracuji:

FOTO 2!!!.jpg
736 101 647
Email: krejcova@terapiepraha.com
Skype: krejcova.michala
FB: @terapie.poradenstvi
IČO 08366268
  • Facebook

Absolvovala jsem komplexní psychoterapeutický výcvik v systemické terapii (Cestou systemických terapií, ISZ-MC), pracuji pod supervizí.

Jsem členkou České asociace pro psychoterapii.

Vystudovala jsem sociální práci na Univerzitě Karlově v Praze. Už při magisterském studium jsem začala pracovat v Domě tří přání, což je nezisková organizace pracující s dětmi, rodiči i celými rodinami s problémy při výchově a s rodinami s konflikty. Aktuálně pracuji s dětmi, dospívajícími a s jejich pěstounskými i biologickými rodiči v Barevném světě dětí, a to jako sociální pracovnice i jako terapeutka.

V průběhu těchto prací jsem se setkala s nejrůznějšími tématy – konflikty, otázky identity a sebevědomí, výchovné problémy, rodičovské dovednosti, úzkosti, deprese, traumata atp.

Mimo psychoterapeutický výcvik jsem absolvovala řadu dalších kurzů a vzdělávání, například kompletní krizovou intervenci, kurzy zaměřené na využití terapeutických karet, terapeutického pískoviště a další.

Mám ráda společnost, kulturu, přírodu, zábavu, cestování, spánek, zvířata a dobré jídlo.

O mně:

CAP_odznak_radna_F_web.png

V případě jakýchkoli dotazů se na mne neváhejte obrátit.

Jsem zapojena v programu VZP Zvýšení psychosociální podpory, je tedy možné u mě čerpat příspěvek z tohoto programu.

vzp.png