Mgr. Barbora Romanovská

psychoterapeutka, psycholožka

individuální terapie (s dospělými),

párová terapie, rodinná terapie

terapeutické, psychologické poradenství

facilitace

koučink

ONLINE-terapie, poradenství

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně, dva roky jsem pracovala jako psycholožka a psychoterapeutka v oblasti rodinné problematiky, mám zkušenosti s řešením konfliktních situací v rodině, výchovných problémů a terapeutickou podporou rodin v náročných životních situacích (např. nemoc, rozvod, traumata).

Jednotlivcům nabízím psychoterapii a koučink v oblasti životního směřování a osobnostního růstu, ale také pokud se cítíte nespokojení ve vztazích, prožíváte partnerskou krizi, stojíte před závažným rozhodnutím anebo strádáte jiným způsobem.

Bára foto.jpg

739 426 794

Skype: barbora.romanovska

fb: @barboraromanovska.psychoterapie

  • Facebook

Protože jsem zatížená na slova, příběhy a jejich význam v životě člověka, pracuji zejména narativně. Mám za sebou první level mezinárodně uznávaného výcviku v narativní praxi, dále roční výcvik v dialogicko-kolaborativní praxi a v současnosti ukončuji komplexní výcvik v systemické psychoterapii (Cestou systemických terapií, ISZ-Management centrum, rok ukončení únor 2020), pracuji pod supervizí a nadále se vzdělávám.

Od doby studií jsem členkou, a nyní i koordinátorkou, spolku Narativ, v Česku a na Slovensku šíříme postmoderní přístupy a vzděláváme další odborníky v kolaborativní a dialogické praxi. Mezi největší úspěchy naší spolupráce patří uspořádání mezinárodního kongresu 4th International Congress Collaborative-Dialogic Practice, kterého se účastnili odborníci z 12 zemí.

 

Ve volném čase se věnuji zejména četbě a kynologii. Ze sportů se oddávám lyžování, vlastním potápěčskou licenci, sleduji bojové sporty a automoto. Pokouším se pěstovat bonsaje.